Ndre Mjeda - Vepra letrare View larger

Ndre Mjeda - Vepra letrare

Ndre Mjeda BUE184

New product

Përshkrim i shkurtër

Ky libër është në programin e letërsisë dhe i rekomanduar për lexime jashtëshkollore.

498 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

UEGEN
ISBN99927-48-76-1
Viti i botimit2012

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages197
ISBN99927-48-76-1
Viti i botimit2012
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 13 vjeç
Numri i botimeveI parë