Ndre Mjeda - Vepra letrare Shiko më të madhe

Ndre Mjeda - Vepra letrare

Ndre Mjeda BUE184

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Ky libër është në programin e letërsisë dhe i rekomanduar për lexime jashtëshkollore.

190 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

UEGEN
ISBN99927-48-76-1

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Faqe197
ISBN99927-48-76-1
Viti i Botimit2012
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 13 vjeç
Numri i botimeveI parë