365 rrefenja para gjumit Libri i dyte

Grup autorësh JB0094

New product

Përshkrim i shkurtër

Mbërriti ora për të endërruar! Me këto 365 rrëfenja para gjumit do të njihni të gjitha kafshët, të cilat do të bëhen miqtë tuaj më të ngushtë: njihuni me aventurat e tyre plot emocion dhe përgatituni për të ndërmarrë një udhëtim në botën e ëndrrave. Në çdo faqe që do të shfletoni, në çdo stinë që do të shkoni, miqtë tuaj të dashur gjithmonë do ti takoni. Lexim dhe ëndrra të këndshme!

More details

498 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
ISBN978 99956 41 498

1 800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Çdo natë, para gjumit, le të lexojmë së bashku një nga përrallat më të bukura të librit. Këto përralla do ju shoqërojnë çdo ditë të vitit, duke nxitur imagjinatën dhe aftësitë kreative të fëmijës suaj. Në 365 rrëfenja do të njiheni me historitë e kafshëve si elefanti, derrkuci i vogël, miushi i pafat. Do të ndjekim aventurat e bletës përtace, si do ia dali ajo të shndërrohet në një bletë punëtore? Po harabeli Pio- pio, a do arrijë të ngopet?

Data sheet

pages200
ISBN978 99956 41 498
Shtëpia botueseAeditions
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitover 3 years
StatusiI ri