Fjalor i gjuhës shqipe View larger

Fjalor i gjuhes shqipe

Grup autorësh A-007940

New product

Përshkrim i shkurtër

Fjalor i gjuhës shqipe, me rreth 48 mijë fjalë.

This product is no longer in stock

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Akademia e Shkencave
ISBN978999438175X
Viti i botimit2006

2 500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitHard Cover
pages1252
ISBN978999438175X
Shtëpia botueseAkademia e Shkencave e Shqipërisë, Instituti i Gjuhësisë dhe i Letërsisë
RedaktoriPregatitën: Jani Thomai, Miço Samara, Pavli Haxhillari, Hajri Shehu, Thanas Feka, Valter Memisha, Artan Goga
Viti i botimit2006
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri