Gramatike praktike e spanjishtes View larger

Gramatike praktike e spanjishtes

Ermira Zoto A-002140

New product

Përshkrim i shkurtër

Kjo gramatikë praktike spanjisht - shqip është përshtatur për të gjithë ata që dëshirojnë të mësojnë gjuhën spanjolle, si për fillestarët ashtu dhe për ata që kanë një nivel të mesëm njohurishë, si dhe për cilindo që dëshiron të zgjerojë apo të rifreskojë njohuritë gramatikore të spanjishtes në shkollë, në kurse të ndryshme etj.

8 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Dasara
ISBN9994380311

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages120
ISBN9994380311
Published year2006
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaDygjuhesh
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë