Gramatika praktike e italishtes

Maliq Bregu A-002141

New product

Përshkrim i shkurtër

Kjo gramatikë praktike italisht - shqip është përshtatur për të gjithë ata që dëshirojnë të mësojnë gjuhën italiane, si për fillestarët ashtu dhe për ata që kanë një nivel të mesëm njohurishë, si dhe për cilindo që dëshiron të zgjerojë apo të rifreskojë njohuritë gramatikore të italishtes në shkollë, në kurse të ndryshme etj.

885 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Dasara
ISBN9992799773
Viti i botimit2005

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
pages144
ISBN9992799773
Viti i botimit2005
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaDygjuhesh
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë