Gramatike praktike e frengjishtes

Arta Lleshi A-002139

New product

Përshkrim i shkurtër

Kjo gramatikë praktike frëngjisht - shqip është përshtatur për të gjithë ata që dëshirojnë të mësojnë gjuhën frënge, si për fillestarët ashtu dhe për ata që kanë një nivel të mesëm njohurishë, si dhe për cilindo që dëshiron të zgjerojë apo të rifreskojë njohuritë gramatikore të frëngjishtes në shkollë, në kurse të ndryshme etj.

894 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Dasara
ISBN9992799781
Viti i botimit2005

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
pages104
ISBN9992799781
Viti i botimit2005
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaDygjuhesh
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë