Gramatike praktike e gjermanishtes

Karin Laviat A-002138

New product

Përshkrim i shkurtër

Kjo gramatikë praktike gjermanisht - shqip është përshtatur për të gjithë ata që dëshirojnë të mësojnë gjuhën gjermane, si për fillestarët ashtu dhe për ata që kanë një nivel të mesëm njohurishë, si dhe për cilindo që dëshiron të zgjerojë apo të rifreskojë njohuritë gramatikore të gjermanishtes në shkollë, në kurse të ndryshme etj.

1 Item

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Dasara
ISBN9789992799796

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages112
ISBN9789992799796
Published year2006
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaDygjuhesh
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiMigena Sejdini