Tesi dhe rrotulluesi i yjeve View larger

Tesi dhe rrotulluesi i yjeve

Sinead O ‘Hart A-004290

New product

906 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ISBN9789928184579
Viti i botimit2019

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
pages365
ISBN9789928184579
Viti i botimit2019
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiAjsela Koka
RomanFantashkencë
I ri1