Cmim i reduktuar! Zemerimi i dimrit plak Shiko më të madhe

Zemerimi i dimrit plak

Konstantin D. Usinskij BUE222

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Ky është ndër veprat më të dashura për fëmijë të shkruara nga poeti rus Konstantin D. Usinskij dhe përkthyer me mjeshtri nga Nasi Lera. Ky libër vjen si një zgjidhje fantastike për fëmijët që kanë filluar të futen në botën e përrallave vetë përmes leximeve të autorëve klasikë

81 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

UEGEN

368 Lekë

-8%

400 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Faqe24
Viti i Botimit2010
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiNasho Jorgaqi