A do te jesh aty? View larger

A do te jesh aty?

Guillaume Musso BOT0032

New product

Përshkrim i shkurtër

Një kokteil shpërthyes suspanse dhe imagjinate Eduart Dutour, ELLE "Guillaume Musso manovron artin e suspansës me efikasitetin e mjeshtërve të trillerave amerikanë" Anne Berthod, L'Express

More details

897 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Bota Shqiptare
ISBN9789928000712
Viti i botimit2013

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Në pamje të parë, jeta e Eliotit duket e përkryer dhe pa dyshim e suksesshme. Në moshën 60-vjeçare, ai është një kirurg i vlerësuar dhe ka një vajzë që e adhuron. E vetmja gjë që i mungon është Ilena - vajza e mirë dhe e bukur që vdiq 30 vjet më parë. Por kur i jepet mundësia e jashtëzakonshme për t'u kthyer në të kaluarën e tij, Eliot gjendet në 1970-n në San Francisko, në kërkim të mjekut të ri, i cili nuk e ka humbur ende dashurinë e jetës së tij. Një histori që të mban mbërthyer dhe që përçon shpresë.

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages318
ISBN9789928000712
RedaktoriKastriot Gjika
Viti i botimit2013
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18 vjeç
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiAdriana & Shpëtim Gjika