A do te jesh aty? Shiko më të madhe

A do te jesh aty?

Guillaume Musso BOT0032

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Një kokteil shpërthyes suspanse dhe imagjinate Eduart Dutour, ELLE "Guillaume Musso manovron artin e suspansës me efikasitetin e mjeshtërve të trillerave amerikanë" Anne Berthod, L'Express

Më shumë detaje

33 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Bota Shqiptare
ISBN9789928000712

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Në pamje të parë, jeta e Eliotit duket e përkryer dhe pa dyshim e suksesshme. Në moshën 60-vjeçare, ai është një kirurg i vlerësuar dhe ka një vajzë që e adhuron. E vetmja gjë që i mungon është Ilena - vajza e mirë dhe e bukur që vdiq 30 vjet më parë. Por kur i jepet mundësia e jashtëzakonshme për t'u kthyer në të kaluarën e tij, Eliot gjendet në 1970-n në San Francisko, në kërkim të mjekut të ri, i cili nuk e ka humbur ende dashurinë e jetës së tij. Një histori që të mban mbërthyer dhe që përçon shpresë.

Të dhëna

Faqe318
ISBN9789928000712
RedaktoriKastriot Gjika
Viti i Botimit2013
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiAdriana & Shpëtim Gjika