Cmim i reduktuar! Nje vend ne zemren tende Shiko më të madhe

Nje vend ne zemren tende

Barbara Taylor Bradford BUE188

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Ashtu si në librat e tjerë të saj, Barbara Bradford vazhdon të shkruajë për gratë. Ky është rrëfimi për një grua që arrin të gjejë veten dhe vendin e saj në jetë, në dashuri dhe në botë.

Më shumë detaje

180 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

UEGEN

1 040 Lekë

-20%

1 300 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Valentine (Val) Denning është një fotoreportere e re në vijën e parë të frontit në një qytet të Kosovës, ku mbulon ngjarjet e luftës bashkë me kolegët e saj - britanikun Toni Hampton dhe amerikanin Jake Newburg. Gjatë një përplasjeje me armë të tre goditen dhe vetëm kur përmendet në një spital në Beograd, Val mëson se Toni, i dashuri i saj, ka vdekur. Kur bashkë me Jake shkon në funeralin e Tonit, kupton se ai ishte ende i martuar dhe ajo nuk e kishte mësuar më parë. Pas kësaj ngjarjeje traumatike, Val kthehet në Nju Jork dhe kupton se ngjarjet e fundit i kanë ndryshuar dramatikisht perspektivën për të ardhmen.

Të dhëna

Faqe298
Viti i Botimit2009
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiAgim Doksani