Stilton 18(Kujdes mustaqet po vjen miugoni) Shiko më të madhe

Kujdes mustaqet.... po vjen miugoni - Stilton 18

Jeronim Stilton PE0020

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Ky libër vjen për vogëlushët duke ju rrëfyer historitë dhe bëmat e miushëve që jetojnë në Ishullin e Miushëve.Ciuttt! Një miush misterioz vetëm me një sy ka ndërmend të shkatërrojë Jehonën e Brejtësit

Më shumë detaje

492 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

PEGI
ISBN978 9928 175 84 7

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

                                                                   

Të dhëna

Faqe128
ISBN978 9928 175 84 7
Titulli origjinalPegi
Viti i Botimit2015
VendodhjaTirane
PërkthyesiAgim Doksani