Vlere shpirterore

Át Anton Harapi FRA0082

New product

Përshkrim i shkurtër

Kjo vepër është e rrallë në llojin e vet, për shkak të analizës që i bën At Anton Harapi botës shpirtërore të shqiptarëve dhe domosdoshmërisë për rritjen e nivelit të vetëdijes dhe besimit. Kjo vepër konsiderohet një kontribut në trajtimin mendor të shqiptarit...

893 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botime Franceskane
ISBN9789995678333
Viti i botimit2009

300 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages164
ISBN9789995678333
Viti i botimit2009
Vendodhja e botimitShkodër
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18-vjeç