Reduced price! Fuqia e pussy -t View larger

Fuqia e pussy -t

Kara King BOT0669

New product

Përshkrim i shkurtër

Ky libër u ka dhënë forcë femrave dhe ka ndryshuar në mënyrë rrënjësore jetën e tyre duke u ndryshuar mënyrën e të menduarit lidhur me meshkujt e marrëdhëniet dashurore me ta...

More details

11 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Bota Shqiptare
ISBN9789928005816

900 Lekë

-10%

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

3 other products in the same category:

More info

Në këtë libër do të gjeni leksione të vlefshme që do t'ju mësojnë si të:

• Lëvizni çelësin në trurin tuaj femëror që të mposhtni meshkujt në vetë lojën e tyre...

? Vini në rresht meshkujt për t'ju bërë të tyren dhe për të kërkuar me

dëshpërim vëmendjen tuaj...

• Shëroheni nga një zemërthyerje dhe të mos trishtoheni më kurrë nga një mashkull!

? Bëheni tipi i femrës që gëzon respekt nga meshkujt...

• Merrni propozimin, unazën dhe mashkullin e ëndrrave tuaja!

• Merrni atë që dëshironi nga meshkujt dhe njëkohësisht të fitoni kënaqësi!

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages247
ISBN9789928005816
Published year2023
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18-vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
I ri1