Reduced price! Mencuria e pasigurise View larger

Mencuria e pasigurise

Alan Watts MIN0256

New product

11102 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Minerva
ISBN9789928265784

900 Lekë

-10%

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

“Ajo çfarë kemi harruar është se mendimet dhe fjalët janë norma, dhe është fatale që këto norma t’i marrim më seriozisht seç duhet”

Shpeshherë biem në kurthin ku presim të ardhmen, teksa pendohemi për të shkuarën, dhe në mesin e kësaj spiraleje negative, harrojmë se si të jetojmë në momentin e tanishëm. Në këtë tekst të famshëm, studiuesi pionier i filozofisë Zen, Alan Watts, na tregon se në këtë epokë ankthi të paprecedentë, ne duhet të përqafojmë të tashmen, në mënyrë që të jetojmë një jetë me përmbushje.

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
ISBN9789928265784
Published year2023
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitOver 14 years old
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiArben Shehu
I ri1