Cmim i reduktuar! Vlerë shpirtërore Shiko më të madhe

Vlere shpirterore

Át Anton Harapi FRA0082

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Kjo vepër është e rrallë në llojin e vet, për shkak të analizës që i bën At Anton Harapi botës shpirtërore të shqiptarëve dhe domosdoshmërisë për rritjen e nivelit të vetëdijes dhe besimit. Kjo vepër konsiderohet një kontribut në trajtimin mendor të shqiptarit...

899 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botime Franceskane
ISBN9789995678333

270 Lekë

-10%

300 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Faqe164
ISBN9789995678333
V. Bot2009
VendodhjaShkodër
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18-vjeç