Si te behesh magnet njerezish View larger

Si te behesh magnet njerezish

Marc Reklau MIN0255

New product

Përshkrim i shkurtër

Në këtë guidë praktike dhe të drejtpërdrejtë, do të mësosh parime specifike të cilat do të ndihmojnë të ndërtosh marrëdhënie solide, lidhje më të forta, dhe t’i lësh përshtypje jetëgjata cilitdo që takon. Shumica e tyre janë gjëra që i dimë, por është mirë t’i rifreskosh. ‘Si të bëhesh magnet njerëzish’, do të të japë aftësitë që të duhen për të arritur rezultatet që ke dëshiruar gjithmonë, dhe t’u bërë i shkëlqyer në raport me të tjerët.

More details

11075 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Minerva
ISBN9789928265777

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Ndihesh në siklet kur je pranë të tjerëve? Nuk di se çfarë të thuash apo se si të nisësh një bisedë? Ke probleme me shefin apo kolegët dhe nuk di se si t’i bindësh që të veprojnë si ty? Dëshiron të përmirësosh raportin me bashkëshortin, njerëzit e besuar, apo miqtë? Apo thjesht dëshiron të përmirësosh marrëdhëniet me të tjerët dhe aftësinë për të lënë përshtypje të forta e jetëgjata te kushdo që takon, nga sot e tutje?

Në librin e tij të ri, ‘Si të bëhesh magnet njerëzish’, autori bestseller ndërkombëtar dhe konsulenti i zhvillimit vetjak, Marc Reklau, zbulon sekretet dhe psikologjinë pas marrë- dhënieve të suksesshme me njerëzit e tjerë.

Suksesi dhe lumturia jote në jetë – shtëpi dhe biznes – varet në një masë të madhe nga marrëdhëniet që ke me të tjerët. A je i aftë t’i ndikosh dhe t’i bindësh? Edhe pse suksesi ka kuptim të ndryshëm për çdokënd, ekziston një emërues i përbashkët: njerëzit e tjerë.

Njerëzit më të suksesshëm, shpeshherë nuk janë ata me inteligjencë superiore apo aftësitë më të mira, dhe ata më të lumturit, nuk janë më të zgjuar sesa ne, e megjithatë, kanë aftësitë më të shkëlqyera njerëzore.

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
ISBN9789928265777
Published year2023
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitOver 14 years old
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiArtan Duka
I ri1