Reduced price! Mjaft menduat, filloni te jetoni View larger

Mjaft menduat, filloni te jetoni

R. Carlson A-003956

New product

Përshkrim i shkurtër

Nëse doni ti largoni lehtësisht mendimet negative që iu vijnë rëndon në kokë gjatë përditshmërisë, dhe të nisni rrugëtimin e harmonisë, nuk ka këshilltar më të mirë sesa Richard Carlson. Ai është një nga këshilluesit dhe motivuesit më të besuar të miliona amerikanëve dhe të lexuesve të tjerë në mbarë botën....

427 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

OMBRA GVG
ISBN9789928061409

630 Lekë

-10%

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

pages224
ISBN9789928061409
Published year2016
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18-vjeç
Numri i botimeveI parë