Reduced price! Ditari i Gregut 16 – Gjuajta e hatashme View larger

Ditari i Gregut 16 – Gjuajta e hatashme

Jeff Kinney A-007228

New product

Përshkrim i shkurtër

Seria e Ditarit te Gregut shkon ne vellimin e 16-te dhe vazhdon te mbajne mberthyer lexuesit e vegjel. Kesaj radhe Gregu na vjen si nje njeri qe duhet te sfidoje sportn. Si ecin provat ne basketboll dhe si funksionon skuadra e tij. Keto dhe shume aventura te tjera i gjeni tek vellimi me i fundit qe vjen ne shqip nga Ideart

More details

466 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Ideart
ISBN9789928272669

595 Lekë

-15%

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Gregu dhe sportet nuk kanë lidhje: Pas një gare katastrofike Ditën e Garave në shkollë, Gregu e ndan mendjen lidhur me karrierën e vet atletike se do të dalë zyrtarisht në pension.

Por, pasi mami i lutet që t'i japë sportit edhe një shans, ai pranon në mëdyshje që t’i kushtohet basketbollit.

Provat shkojnë keq dhe Gregu është i bindur se nuk do t'ia dalë. Po papritmas gjen një vend shpëtimi në njërën nga skuadrat e qyteti.

Ndërsa Gregu me shokët e skuadrës nisin sezonin, mundësitë për të fituar qoftë edhe një ndeshje të vetme janë të pakta. Por në sport mund të ndodhë gjithçka.

Kur gjithçka është në fije të perit dhe topi është në duart e Gregut, do të sjellë shpëtimin apo do ta çojë dëm gjuatjen e hatashme?

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
ISBN9789928272669
Published year2021
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiArtan Miraka
I ri1