Libri i aktiviteteve per vajza View larger

Libri i aktiviteteve per vajza

Grup autorësh DA0037

New product

Përshkrim i shkurtër

Për fëmijët të cilët duan ta mbushim çdo ditë me argëtim pa fund!

More details

This product is no longer in stock

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Damo
ISBN9789951642347

1 200 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Për fëmijët të cilët duan ta mbushim çdo ditë me argëtim pa fund! Gjëra të mahnitshme. Ushqime të shijshme. Vizatime argëtuese. Lojëra interesante. Gjëegjëza dhe kuize. Sido që të ndjehesh, me këtë libër mërzitja do të rri larg.

Data sheet

pages192
ISBN9789951642347
Vendodhja e botimitPrishtinë
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Numri i botimeveI parë