Perrallat me miqte e xhungles Shiko më të madhe

Perrallat me miqte e xhungles

Grup autorësh BOT0098

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Bota e xhunglës ka plot mistere që e ngacmojnë mendjen e fëmijës; kafshët e këtij libri flasin, veprojnë dhe komunikojnë me fëmijët, duke ndërtuar një botë magjike për lexuesit e vegjël

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Bota Shqiptare
ISBN9789928001818

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Faqe130
ISBN9789928001818
V. Bot2016
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha7-13 vjeç
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiTaulant Hatia