Vezhgo dhe argetohu View larger

Vezhgo dhe argetohu

Grup autorësh JB0067

New product

Përshkrim i shkurtër

Librat e serisë "Mëso dhe agëtohu" përmbajnë veprimtari për fëmijët parashkollorë. Me ushtrimet dhe figurat ngjitëse, fëmijët do të mësojnë dhe do të argëtohen.

This product is no longer in stock

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
ISBN978 9928 177 24 7

250 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Libra të tjerë të serisë

Data sheet

pages32
ISBN978 9928 177 24 7
Shtëpia botueseAeditions
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitover 3 years
StatusiI ri