Numero dhe argetohu Shiko më të madhe

Numero dhe argetohu

Grup autorësh JB0066

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Librat e serisë "Mëso dhe agëtohu" përmbajnë veprimtari për fëmijët parashkollorë. Me ushtrimet dhe figurat ngjitëse, fëmijët do të mësojnë dhe do të argëtohen.

2 Artikuj

Kujdes! Libri i fundit në stok!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
Fletët32
ISBN978 992 81 77 223

250 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Libra të tjerë të serisë

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët32
ISBN978 992 81 77 223
Titulli origjinalAeditions
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha3 - 6 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë