Vezhgo dhe argetohu Shiko më të madhe

Vezhgo dhe argetohu

Grup autorësh JB0067

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Librat e serisë "Mëso dhe agëtohu" përmbajnë veprimtari për fëmijët parashkollorë. Me ushtrimet dhe figurat ngjitëse, fëmijët do të mësojnë dhe do të argëtohen.

Ky libër nuk është më në stok

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
ISBN978 9928 177 24 7

250 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Libra të tjerë të serisë

Të dhëna

Faqe32
ISBN978 9928 177 24 7
Titulli origjinalAeditions
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
GrupmoshaMbi 3 vjeç
StatusiI ri