Kadri Hazbiu, krimet dhe vrasja e tij View larger

Kadri Hazbiu, krimet dhe vrasja e tij

Kastriot Dervishi FB0066

New product

Përshkrim i shkurtër

Dëshmi, fakte, Pleniumet e PPSH-së, Hetuesia dhe Procesi Gjyqësor. Mënyra si reagonte kupola e Sigurimit ndaj këtyre "besëprerëve" zbulohet për herë të parë në pohimet e Kadri Hazbiut gjatë hetimeve në vjeshtën e vitit 1982.

896 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet 55
ISBN9789951494212
Viti i botimit2010

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages290
ISBN9789951494212
Viti i botimit2010
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18 vjeç
Numri i botimeveParë