Levizja Komuniste ne vitet 1924 – 1944 dhe formimi i PKSH View larger

Levizja Komuniste ne vitet 1924 – 1944 dhe formimi i PKSH

Kastriot Dervishi A-008744

New product

11109 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet 55
ISBN9789928106384

1 200 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

pages292
ISBN9789928106384
Published year2016
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
HistoryAlbania