Kryeministrat dhe ministrat e shtetit shqiptar në 100 vjet View larger

Kryeministrat dhe ministrat e shtetit shqiptar ne 100 vjet

Kastriot Dervishi FB0105

New product

Përshkrim i shkurtër

Anëtarët e Këshillit të Ministrave në vitet 1912-2012, jetëshkrimet e tyre dhe veprimtaria e ekzekutivit shqiptar.

899 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet 55
ISBN9789994356225

1 400 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

pages273
ISBN9789994356225
Published year2012
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër