Kadri Hazbiu, krimet dhe vrasja e tij Shiko më të madhe

Kadri Hazbiu, krimet dhe vrasja e tij

Kastriot Dervishi FB0066

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Dëshmi, fakte, Pleniumet e PPSH-së, Hetuesia dhe Procesi Gjyqësor. Mënyra si reagonte kupola e Sigurimit ndaj këtyre "besëprerëve" zbulohet për herë të parë në pohimet e Kadri Hazbiut gjatë hetimeve në vjeshtën e vitit 1982.

1 Artikull

Kujdes! Libri i fundit në stok!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet 55
ISBN9789951494212

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Faqe290
ISBN9789951494212
Viti i Botimit2010
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër