Internimi dhe burgimi komunist ne Shqiperi View larger

Internimi dhe burgimi komunist ne Shqiperi

Kastriot Dervishi A-008745

New product

1109 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Dukagjini
Viti i botimit2016

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages240
Viti i botimit2016
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë