Pertej parimit te kenaqesise View larger

Pertej parimit te kenaqesise

Sigmund Freud FNK0008

New product

Përshkrim i shkurtër Në progresion racional ai paraqiti konceptet kryesore psikoanalitike, si dhuna, shoqërimi i lirë dhe libido. Ai shpjegon meganizmat sesi funksionon mendja njerëzore. Kjo është një nga veprat e mëdha të frojdit prandaj duhet të përgatitesh për ta lexuar më shumë se një herë për shkak të gjuhës së ndërlikuar figurative të Freud të gërsheton letërsinë, filozofinë, biologjinë dhe më tej...

This product is no longer in stock

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ISBN99943-616-5-1

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

pages254
ISBN99943-616-5-1
RedaktoriRexhep Hida
Published year2004
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
PërkthyesiTamara Gjikondi