Reduced price! Psikologjia e Turmave View larger

Psikologjia e Turmave

Sigmund Freud FNK0007

New product

Përshkrim i shkurtër

Kjo vepër sjell një tjetër përmasë të gjenisë së Freudit; analizën e vetëdijes kolektive, shkaqet dhe mënyrën sesi funksionon qenia njerëzore në një organizim shoqëror.

903 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Fan. S. Noli
Fletët254
Viti i botimit2011

1 020 Lekë

-15%

1 200 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
Fletët254
RedaktoriRexhep Hida
Viti i botimit2011
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18 vjeç
PërkthyesiRexhep Hida