Pertej parimit te kenaqesise Shiko më të madhe

Pertej parimit te kenaqesise

Sigmund Freud FNK0008

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër Në progresion racional ai paraqiti konceptet kryesore psikoanalitike, si dhuna, shoqërimi i lirë dhe libido. Ai shpjegon meganizmat sesi funksionon mendja njerëzore. Kjo është një nga veprat e mëdha të frojdit prandaj duhet të përgatitesh për ta lexuar më shumë se një herë për shkak të gjuhës së ndërlikuar figurative të Freud të gërsheton letërsinë, filozofinë, biologjinë dhe më tej...

Ky libër nuk është më në stok

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ISBN99943-616-5-1

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Faqe254
ISBN99943-616-5-1
RedaktoriRexhep Hida
Viti i Botimit2004
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
PërkthyesiTamara Gjikondi