Urtesia shekullore dhe qeverisja

BO0042

New product

This product is no longer in stock

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Onufri
ISBN9928-186-89-8
Viti i botimit2015

2 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages456
ISBN9928-186-89-8
Shtëpia botueseOnufri
Viti i botimit2015
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë