GRAAL, shpirti I humbur I Evropes dhe historia e mohuar e Alba-Gens

Bujar A. Kule GRA0002

New product

100 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Fletët727
ISBN9789928031587
Viti i botimit2013

2 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
Fletët727
ISBN9789928031587
Shtëpia botueseUEGEN
RedaktoriXh. Lleshi, E. Rusi
Viti i botimit2013
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë