Psikologjia e Turmave Shiko më të madhe

Psikologjia e Turmave

Sigmund Freud FNK0007

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Kjo vepër sjell një tjetër përmasë të gjenisë së Freudit; analizën e vetëdijes kolektive, shkaqet dhe mënyrën sesi funksionon qenia njerëzore në një organizim shoqëror.

Ky libër nuk është më në stok

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

1 200 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Faqe254
RedaktoriRexhep Hida
Viti i Botimit2011
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
PërkthyesiRexhep Hida