Ankedota boterore View larger

Ankedota boterore

Grup autorësh LG0029

New product

Përshkrim i shkurtër

Anekdotat me te bukura nga e gjithe bota jane mbledhur ne nje vellim te vetem nga botuesi dhe studiuesi Mehmet Gezhilli

502 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Argeta LMG
ISBN9789928192714

800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages486
ISBN9789928192714
Published year2018
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 10 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë