Cmim i reduktuar! Ankedota boterore Shiko më të madhe

Ankedota boterore

Grup autorësh LG0029

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Anekdotat me te bukura nga e gjithe bota jane mbledhur ne nje vellim te vetem nga botuesi dhe studiuesi Mehmet Gezhilli

4 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Argeta LMG
ISBN9789928192714

720 Lekë

-10%

800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe486
ISBN9789928192714
Viti i Botimit2018
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 10 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë