Vajza dhe dinozauri View larger

Vajza dhe dinozauri

Hollie Hughes A-005984

New product

902 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Fondacioni Henrietta Leavitt
ISBN9789928454324
Viti i botimit2019

1 300 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Data sheet

Lloji i botimitHard Cover
pages32
ISBN9789928454324
RedaktoriZimo Krutaj, Iva Nathanaili
Viti i botimit2019
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximit7 - 13 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiValbona Nathanaili