Categories

Specials

List of products by supplier: Fondacioni Henrietta Leavitt

Showing 1 - 6 of 6 items
 • Quick view
  1 170 Lekë 1 300 Lekë -10% In Stock

  Botimi i libërthit “Çfarë është jeta” të Erwin Schrödinger i jep librit shkencor shqip dimensionin e munguar publik, me shpresën se do të ndiqet edhe nga shumë të tjerë të këtij lloji. Aftësia e Schrödinger-it për t’i parashtruar të gjitha tezat, në mënyrë të tillë që mund të lexohen edhe nga një jo-fizikan dhe, në përgjithësi, nga një jo-profesionist i...

  1 170 Lekë
  1 300 Lekë -10%
  Reduced price!
  In Stock
 • Quick view
  1 200 Lekë In Stock
 • Quick view
  1 500 Lekë In Stock

  Libri “Komercializimi i shkollimit”, Antologji, zgjedhur dhe përgatitur për botim nga Dr. Valbona Nathanaili përfaqëson një kontribut të vyer në literaturën shqip për një nga problemet më të rëndësishme të shkollës sonë, atë të përfshirjes së koncepteve e parimeve të tregut në pjesën më të madhe të funksionimit të saj si institucion, njohur ndryshe si...

  1 500 Lekë
  In Stock
 • Quick view
  1 500 Lekë In Stock

  Katherine Rundell, fituesja e disa çmimeve dhe autorja e librave Rooftoppers, The Wolf Wilder dhe The Explorer, sjell magjinë e Krishtlindjes nëpërmjet një historie ku ndërthurret klasikja me modernen. E shkruar me shumë ngrohtësi dhe mbushur me nota humori, "Një dëshirë për Krishtlindje" na sjell në vëmendje vlerat dhe njerëzit që vërtet kanë rëndësi për...

  1 500 Lekë
  In Stock
 • Quick view
  1 200 Lekë In Stock

  Libri i autores australiane Bronnie Ware “Pesë pengjet më të mëdha të jetës”, është një nga librat e lexuar me shumë kuriozitet nga miliona njerëz.

  1 200 Lekë
  In Stock
 • Quick view
  1 040 Lekë 1 300 Lekë -20% In Stock

  1 040 Lekë
  1 300 Lekë -20%
  Reduced price!
  In Stock
Showing 1 - 6 of 6 items