Ndryshimi i Madh View larger

Ndryshimi i Madh

Julie Williams BAT0023

New product

Përshkrim i shkurtër

Udhëzues praktik për vajzat që fillojnë shkollën 9-vjecare. Gjithcka që ato duhet të dinë për tu përballur më mirë me më shumë detyra, mësues, shokë dhe shoqe.

More details

499 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botart
ISBN9789928401519

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Mbi librin Po bëhesh gati për të vajtur në shkollën 9 - vjeçare? Kudo ka vajza që sivjet do fillojnë shkollën 9-vjeçare... edhe ato kanë të njëjtat pyetje që të shqetësojnë ty. A do të jem në një klasë me shoqet e mia? Po sikur të ngatërrohem nëpër shkollë? Në këtë Libra do gjesh përgjigje për lëndët, detyrat e shtëpisë, mësuesit, klasat në shkollë. Do të gjesh këshilla si të jesh e organizuar, si të zësh shoqe të reja dhe si të marrësh pjesë në aktivitetet pas mësimit. Duke e ditur që më parë se si është shkolla 9 - vjeçare, do të jesh e përgatitur më mirë për të zgjidhur çdo problem që do të dalë përpara. Paç fat!

Data sheet

pages96
ISBN9789928401519
Published year2010
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibra
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiSokol Mici