Cmim i reduktuar! Ndryshimi i Madh Shiko më të madhe

Ndryshimi i Madh

Julie Williams BAT0023

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Udhëzues praktik për vajzat që fillojnë shkollën 9-vjecare. Gjithcka që ato duhet të dinë për tu përballur më mirë me më shumë detyra, mësues, shokë dhe shoqe.

Më shumë detaje

499 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botart
ISBN9789928401519

560 Lekë

-20%

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Mbi librin Po bëhesh gati për të vajtur në shkollën 9 - vjeçare? Kudo ka vajza që sivjet do fillojnë shkollën 9-vjeçare... edhe ato kanë të njëjtat pyetje që të shqetësojnë ty. A do të jem në një klasë me shoqet e mia? Po sikur të ngatërrohem nëpër shkollë? Në këtë Libra do gjesh përgjigje për lëndët, detyrat e shtëpisë, mësuesit, klasat në shkollë. Do të gjesh këshilla si të jesh e organizuar, si të zësh shoqe të reja dhe si të marrësh pjesë në aktivitetet pas mësimit. Duke e ditur që më parë se si është shkolla 9 - vjeçare, do të jesh e përgatitur më mirë për të zgjidhur çdo problem që do të dalë përpara. Paç fat!

Të dhëna

Faqe96
ISBN9789928401519
Viti i Botimit2010
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibra
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiSokol Mici