Akademia e futbollit - Përballë Realit dhe Milanit View larger

Akademia e futbollit - Perballe Realit dhe Milanit

Tom Palmer BAT0145

New product

499 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botart
ISBN9789928116918
Viti i botimit2016

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Libra të tjerë të serisë

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
pages145
ISBN9789928116918
Viti i botimit2016
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximit7 - 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë