Më quajnë... Albert Ainshtajn View larger

Me quajne... Albert Ainshtajn

Grup autorësh BAO0155

New product

Përshkrim i shkurtër

Shumë herë më pyesnin se nga i nxirrja teoritë, nga më lindnin idetë dhe si ia bëja që t’i thjeshtëzoja gjërat e ndërlikuara. Përgjigjja ime ishte gjithnjë e thjeshtë: gjërat duhen provuar nëntëdhjetë e nëntë herë, që të kesh sukses në herën e njëqindtë.

487 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
ISBN9789292354473

550 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

21 other products in the same category:

Libra të tjerë të serisë

Data sheet

pages64
ISBN9789292354473
Shtëpia botueseAlbas
Published year2014
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
PërkthyesiViola Dona