Princesha magjepsese

Grup autorësh BED001

New product

Përshkrim i shkurtër

Si asnjëherë tjetër, këtu janë përfshirë përrallat për princeshat magjepëse në të gjitha variantet; për tu lexuar, për tu dëgjuar dhe për tu shikuar përmes DVD. Një CD shoqërohet me librin ku rrëfehen "Sirena e vogël", "Borëbardha" dhe "Hirushja". Nëse vajza juaj është princeshë, kjo është dhurata më e bukur që ajo të ndihet e tillë

More details

This product is no longer in stock

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Edualba Press
ISBN978-9928-121-65-3
Viti i botimit2013

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

More info

Tre përralla të bukura. Kur notoi në sipërfaqe të detit, Sirena e vogël takoi një princ të hijshëm. Çfarë do të bëjë ajo për të jetuar me princin e saj? Borëbardha nuk kthehet në kështjellë për shkak të njerkës. Kush do ta shpëtojë vogëlushen e ëmbël? Hirushja dëshiron të shkojë në ballo, por nuk ka ç'të veshë. A mendoni se do të gjejë një zgjidhje? 

Njihuni me serinë e përrallave më të bukura klasike dhe shihni historitë e mrekullueshme të tyre të mbushura me magji, triumf dhe madhështi. Çfarë do të ndodhë me personazhet tona të dashura? A do ia dalin ato të triumfojnë përherë në fund? A fiton gjithnjë e mira?

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages20
ISBN978-9928-121-65-3
RedaktoriTomorr Plangarica
Viti i botimit2013
Vendodhja e botimitTirane
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximit3 - 6 vjeç
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiMajlinda Nishku