Reduced price! Me meso te shkruaj numrat, format dhe ngjyrat View larger

Me meso te shkruaj numrat, format dhe ngjyrat

Grup autorësh A-005916

New product

900 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Bota Shqiptare
ISBN9789928002174
Viti i botimit2020

360 Lekë

-10%

400 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Libra të tjerë të serisë

Data sheet

Lloji i botimitHard Cover
pages8
ISBN9789928002174
Viti i botimit2020
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximit0-3 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
I ri1