I dashur Zoo View larger

I dashur Zoo

Rod Campbell BAT0118

New product

Përshkrim i shkurtër

Tamam një libër me xhepa që presin të hapen nga ana juaj: Një shëtitje në kopshtin zoologjik për të vegjlit. I dashur Zoo ka mbushur më shumë se 25 vjet në komunikim me lexuesit dhe ai mbetet më shumë se asnjëherë tjetër i dashur për lexuesit e vegjël

More details

493 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botart
ISBN9789928219480

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Një fëmijë shkruan për kafshët shtëpiake. Kafshët zbulohen nëpër xhepat e këtij libri. Ato janë fshehur për arsye të ndryshme dhe presin që të zbulohen për të përzgjedhur se cila është më e mira!

Ky libër është kthyer në klasik për fëmijë, por tashmë, është përpunuar dhe sigurisht që po korr suksese edhe tek brezat e tanishëm të lexuesve.

Data sheet

Lloji i botimitHardcover
pages16
ISBN9789928219480
Published year2017
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiArmada Molla
I ri1