Naten e mire, naten e mire, kantieri ne erresire! View larger

Naten e mire, naten e mire, kantieri ne erresire!

Sherri Duskey Rinker, Tom Lichtenheld A-002608

New product

Përshkrim i shkurtër

Me ilustrimet argëtuese e plot jetë të artistit të suksesshëm Tom Liktenhelld dhe rimat e ëmbla me të cilat prezantohet për herë të parë autorja Sheri Daski Rinker, ky libër padyshim që do të jetë shoqëruesi më i mirë i kohës së gjumit për të gjithë ata fëmijë që i kanë shumë për zemër kamionët.

More details

495 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botart
ISBN978992828631

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Poshtë në kantierin e madh të ndërtimit punojnë kamionët e fuqishëm të ngarkim-shkarkimit. Por tani erdhi ora që ata të thonë “Natën e mirë!”.

Edhe më të rrëmujshmit dhe energjikët, me të lexuar këtë përrallëz, do të duan t’i fikin motorët e të pushojnë rrotat e tyre. Natën e mirë, kantieri në errësirë!

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages32
ISBN978992828631
Published year2019
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 10 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiEdlir Velaj
I ri1