Set Dhurate - Libra per 2 Vjetorin

Grup autorësh JB0251

New product

Përshkrim i shkurtër

Një set me tre libra per 2 Vjetorin për të gjithë vogëlushët. Seti përmban përrallëza të shkurtra e të përzgjedhura me shumë kujdes për ta. Ka figura shumëngjyrëshe e ilustrime që tërheqin vëmendjen e vogëlushëve.

Një përmbledhje e veçantë përrallëzash të shkruara enkas për vogëlushët 2 vjeç.

More details

98 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions

1 500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

 Rrëfenjat janë treguar me një stil plot ritëm dhe janë ilustruar me vizatime magjepsëse.

Mëso të numërosh, të shkruash dhe të përvijosh format me këtë seri fantastike.

Me lapsin magjik, mund të shkruash dhe të vizatosh pa fund. Lapsi fshihet lehtë, nuk lë shenjë dhe nuk përmban lëndë të dëmshme.

Seti permban Perralleza per femije 48 faqe, Shkruaj, fshi ,meso shkronjat 26 faqe dhe Shkruaj, fshi, meso Numrat, 26 faqe

LIBRAT E NDARE I GJENI KETU:

Perralleza per femije- 2 vjec

Shkruaj, fshi ,meso shkronja

Shkruaj, fshi, meso Numrat

Data sheet

Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximit0-3 vjeç